Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф пістолетний SP-250V з вертикальним відділенням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, збройові сейфи та шафи, вбудовані сейфи та схованки |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 6.95 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
- Ціна: 2 622 ₴






