Кошик
63 відгуків

Вибираємо ортопедичний матрац

Виникла необхідність купити ортопедичний матрац? Вибір і покупка правильного ортопедичного матраца - це дуже відповідальна і нелегка задача, тому що він повинен бути не тільки зручним, але і приносити користь здоров'ю. Матрац – це довгострокова інвестиція в особистий комфорт. Щоб зрозуміти, чи підходить він вам чи ні, необхідно його перевірити - лягти на спину, живіт, відчути матрац, зрозуміти свої почуття. Справа в тому, що надто міцний матрац може чинити тиск на хребет, а надто м'який дозволить йому провисати. Обидва ці варіанти можуть призвести до болю в спині і шиї, а сон не буде таким міцним.

Вибираємо найкращі матраци з ортопедичною основою:

Перший, що вам необхідно врахувати при виборі матраца, це ваш зріст, вага і тип фігури. Все це дуже важливо. Як зрозуміти, що ви на правильному шляху? Першочергове завдання кожного ортопедичного матраца - повторювати форми тіла, підтримуючи його в області талії і крижів, а також пружинити в області плечей і стегон.

По-друге, під час тестування матраца звертайте більше уваги на положення тіла і Ваші почуття, особливо в тій позі, в якій ви спите. Якщо ви в основному спите на спині, ваші стегна повинні мати природне положення, а сідниці повинні занурюватися в матрац. Але якщо ви в основному спите на боці, то плечова та стегнова частини повинні бути занурені в матрац таким чином, щоб талія отримала достатню підтримку.

В-третьих, учитывая два предыдущих правила, при тестировании матраса необходимо также убедиться в том, что плечи и бедра опираются на его основание. Как правило, матрас лучше, когда его основание длиннее вашего роста не менее 15 см. Также желательно, чтобы основание было на 15 см шире в месте расположения локтей.

Преимущества ортопедического матраса

Ортопедичний матрац забезпечить правильну опору, незалежно від розмірів тіла і характеру сну. Підтримуючи тіло і реагуючи на рухи, ортопедичний матрац допоможе зберегти правильне вирівнювання шиї і хребта під час сну.

Зверніть увагу на наступні матеріали наповнювача:

  • Піна з ефектом пам'яті

Піна з пам'яттю формує тіло, вона дозволяє спині зберігати природничий профіль під час сну. Завдяки всебічній опорі, ви будете менше схильні до частих змінах положення під час ночі.

  • Кишенькова пружина

Ортопедичний матрац з великою кількістю кишенькових пружин і високоякісними наповнювачами поглине як вага, так і руху, щоб забезпечити міцну, але надзвичайно комфортне середовище для сну. Деякі кишенькові пружини ортопедичного матраца будуть мати шар латексу для додаткової підтримки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner