Кошик
64 відгуків

Барні стійки і стільці

Барні стійки і стільці в стилі Лофт

Любите відпочивати біля барної стійки або збиратися з друзями/сім'єю у кухонних стійки в будинку?  Барні стійки в стилі лофт   ідеальне рішення для оформлення сучасного інтер'єру, як в домашній обстановці, так і в закладі. Така гарнітура не тільки забезпечує неперевершений комфорт, але і чудово поєднується з кухнею або баром.

Розміщення барной стійки

Очевидно, що є деякі величезні відмінності між комерційним баром або пабом і домашнім. Коли час приходить до дизайну барної стійки, її розміщення є важливим фактором. Найкращим місцем стане підвал або відкритий простір в студії, де стійка може грати роль розмежування вітальні і кухні.

Стійка лофт випускається з того ж набору матеріалів, що і будь-які інші стільниці. Дерево як матеріал дарує відчуття затишку, виглядає привабливо. Метал більш сучасний, недорогий і легко чиститься. Граніт, мармур або інший камінь - класичний вибір, але може бути дорогим і не завжди впишеться в простір.

Висота

 Важливо виміряти висоту стійки, перш ніж вибирати місце для сидіння. Зазвичай табурети бувають трьох розмірів в залежності від висоти - табурети для прилавків, барні стільці та високі барні табурети.

Сидіння мають висоту близько 70-80 см і є відмінним вибором для стійок, які мають висоту від 90 до 110 див.  Барні стільці зазвичай мають висоту 80 см і призначені для барних або кухонних прилавків висотою понад 100 див. Якщо висота вашої стійки бару чи перевищує 120 см, вам знадобиться високий барний стілець.

Комфорт - це ключ до вибору ідеальної барної стійки. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви виконати якусь роботу або просто потягуєте келих вина, обрана табуретка і стільниця повинна бути зручною по вашому смаку. Тривале сидіння в барі з друзями - звичайна практика, і тільки найбільш зручні сидіння дозволять вам отримати задоволення від відпочинку.

Деякі люди воліють "відкрите" відчуття стільці без спинки, в той час як інші вважають, що спинка надає табуретці комфорт. Часто барні табурети також мають дизайн з низькою спинкою.

У той час як деякі люди вважають за краще сидіти на нерухомому стільці, інші воліють обертовий барний табурет. Прекрасний зовнішній вигляд бару - це те, чого ми всі заслуговуємо, і візуальний фактор привабливості не слід ігнорувати при купівлі гарнітура.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner