Кошик
63 відгуків

Столи робочі

Вибираємо робочий стіл в стилі лофт

Якщо ви плануєте придбати стіл, спеціально для роботи на комп'ютері або в якості офісу до документів – зверніть увагу на стилістику інтер'єру. Якщо ви використовуєте комп'ютер, переконайтеся, що на столі є місце або відсік для розміщення процесора під ним. Шукайте вбудовані отвори для проводки або канали для електричних з'єднань — це дозволяє безпечно тримати шнури без зорового контакту.

Металевий офісний стіл буде мати найпросторішу поверхню, щоб ви могли розмістити всю техніку, громіздкі книги або купи важливих паперів. Ви також можете розглянути варіант столу з полицями для більшої функціональності.

Для користувачів комп'ютерів клавіатури мають розташовуватися на зручній висоті. Клавіатури, розміщені на традиційних столах, можуть знаходитися на дуже великій висоті, що може призвести до значного дискомфорту або м'язової навантаженні для користувача. Офісні столи повинні бути оснащені або платформою для клавіатури, або просторою стільницею.

Офісний стіл лофт: ідеї оформлення інтер'єру

  • Розглянемо варіант установки столу у формі букви "L", щоб можна було використовувати її як для роботи, так і для нарад. Якщо дозволяє простір, то модель у формі букви "U" надасть ще більше місця і зробить вражаючу презентацію для клієнтів або гостей. Але найпоширенішим з точки зору зручності і компактності буде стандартний письмовий стіл.
  • "L"-образные столы часто являются хорошим решением и подходят, когда ваш рабочий стол нуждается в совместном использовании в спальне или кабинете.
  • Количество и размер предметов, необходимых для работы, также должно учитываться при выборе рабочего стола. Будущий стол должен обеспечивать свободное пространство для ног; стандартная высота 75 до 90 см от пола достаточна для большинства пользователей.
  • Сидя за столом, оптимальное пространство должно быть не менее 15-20 см. Немного пространства должно быть предусмотрено между столом и другим предметом офисной мебели, а также, если вы используете кресло для гостей/клиентов.

Если вы в основном работаете за ноутбуком, фактическое рабочее пространство вовсе не обязательно должно быть очень большим, и это тонкое решение также позволяет избежать слишком сильного воздействия на остальную часть интерьера.

Наш асортимент меблів для домашнього офісу включає в себе безліч різних стилів офісних столів, призначених для комфорту та практичності. Стиль лофт – ключ до створення просторого інтер'єру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner