Кошик
63 відгуків

Полиці навісні

Навісні полиці: як знайти найкращий тип для інтер'єру

Виникла ідея купити навісну полицю, але не можете визначитися з її дизайном? Сховище часто є проблемою незалежно від того, наскільки великий простір у вашому будинку. Основне завдання – це розмістити речі безпечно і організовано.

Як знайти кращі навісні полиці для вашого простору?

1) Вони призначені тільки для стилю або тільки для зберігання?

Стелажі, призначені для прикраси вашого будинку, будуть мати більш продуманий дизайн, ніж ті, які призначені тільки для зберігання. Плаваючі стелажі з натурального дерева поєднують естетику і практичність, а також високу надійність.

2) Наскільки стійкими вони повинні бути?

Незважаючи на те, що багато типів полиць підходять для різних цілей, потрібно визначитися з тим, що ви збираєтеся зберігати тут. Полиці для спецій на кухні взагалі не потребують підставці, в той час як вбудовані книжкові шафи повинні витримувати таку велику навантаження, що в основному стають частиною настінного системи.

4) Зручні вони?

Полиці можуть бути чисто декоративними. На вузьких скляних плаваючих полицях можна розмістити кілька маленьких дрібничок або статуеток. Більшість полиць призначені для зберігання, і ви повинні бути впевнені, що вони забезпечують зручність та мають достатньо місця.

Вибір оптимального типу полиць для вашого простору вимагає більш далекоглядного підходу, ніж просто міркування про те, чи добре вони виглядають. Настінні полиці в основному призначені для зручного та надійного зберігання речей.

Навісна полиця та її переваги

  • Більш гармонійний вигляд. Ваша стіна буде виглядати менш захаращеною і переобтяженою, коли ви використовуєте плаваючі полиці. Вони займають менше місця і залишають більше простору, щоб по-справжньому продемонструвати ваш декор.
  • Світлі і повітряні. Додатковий простір навколо ваших плаваючих полиць зробить їх більш комфортними для очей. Це особливо важливо, якщо ви перебуваєте в невеликому просторі.
  • Красиво і неповторно. Ваша стіна буде виглядати більш оригінальною, якщо ви встановлюєте плаваючі полки порівняно з традиційними. Вони привертають увагу людей і роблять ваш дизайн інтер'єру особливо стильним і унікальним.
  • Если у вас есть крошечный уголок, который вы хотите украсить, но у вас мало места, то плавающие полки - идеальное решение.
  • Плавающие полки можно использовать как витрину для оформления гостиной или как дополнительное место для хранения постельного белья в ванной комнате. Вы также можете использовать настенные полки для хранения инструментов в гараже или масла для приготовления пищи на кухне.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner