Кошик
63 відгуків

Безпружинні матраци

Безпружинні матраци

Плануєте купити безпружинний матрац? Матраци без пружин, до складу яких входить піна, є відмінним варіантом для сучасного будинку. Доведено, що матраци без пружин служать довше, ніж їх аналоги, а також володіють гіпоалергенними властивостями.

У деяких випадках такі спальні дарують більше здоровий сон. Якщо Ви втомилися від скрипу пружинного матраца, то чому б не поміняти його на більш сучасну альтернативу.

Вибираємо безпружинні ортопедичні матраци

Не так давно піна з ефектом пам'яті вважалася нової дорогої розробкою для виробництва матраців. Можна навіть сказати, що піна з пам'яттю - це новий стандарт в світі матраців.

Які ж переваги має безпружинний матрац і чому він такий популярний:

  • Шари можуть варіюватися від товстого шару спіненого до тонкого, твердого шару спіненого. В поєднанні вони утворюють ліжко, яка залишається прохолодною і забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій площі. 
  • Матрац без пружин повністю повторює контури вашого тіла. Незалежно від вашої ваги або розміру, піна буде підлаштовуватися і дарувати максимальний комфорт.
  • Поєднання ціна = якість. Безпружинні матраци мають довгий термін служби. Оскільки вони не просідають з плином часу, ви зможете насолоджуватися ідеальним сном і зовнішнім виглядом ліжка. 
  • Матрац з піни дарує реальне полегшення при болях у спині та шиї. Оскільки поверхня спального місця відповідає вашим специфічним потребам, больові точки стикаються ніжніше, ніж зазвичай. 
  • Щільний наповнювач матраца не накопичує багато тепла і дарує оптимальний температурний рівень.

Большинство матрасов без пружин оснащены технологией, которая помогает регулировать температуру в течение ночи. По сравнению с вашим старым матрасом, очень часто чувствуешь, что новый немного твёрже, чем хотелось бы. Вашему организму может потребоваться несколько недель, чтобы привыкнуть к повышенному уровню поддержки. Обратите внимание, что по мере того, как вы будете спать на матрасе долгие годы, естественно, что он станет немного мягче по сравнению с тем, когда вы его впервые установили.

Термін служби матраца може варіюватися залежно від якості використовуваної піни і від того, наскільки добре ви доглядаєте за матрацом. Безпружинний матрац в середньому може прослужити 7-10 років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner