Кошик
64 відгуків

Крісла та дивани

Крісла і дивани металеві в стилі Лофт

Що ж такого купить в сучасний інтер'єр? Крісло і диван в стилі лофт не тільки вписується в приміщення з високими стелями, великими вікнами і цегляними стінами, а також у простий інтер'єр міської квартири і будинки. Зовсім не обов'язково переїжджати в Нью-Йорк, звідки і пішла мода на стиль лофт, але ви можете відтворити улюблений міський дизайн за допомогою декількох простих хитрощів. І ці хитрощі – це крісла і дивани в лаконічному дизайні! Ось як ви можете привнести шикарну житлову атмосферу лофта в ваш будинок з меблями в індустріальному стилі та модними аксесуарами.

Інтер'єр передпокою в стилі лофт

Стиль лофт є близьким родичем промислового дизайну, і, як випливає з назви, він виник горищних просторів. В обох стилях естетика повинна поєднуватися з функціональністю і мінімалізмом. Саме тому промисловий стиль може стати джерелом натхнення. Крісло в стилі лофт займе центральне місце, коли ви починаєте проектувати прихожу в своєму будинку або квартирі. Така меблі здатна змінити коридор або вітальню і порадувати всіх ваших гостей.

Каки сміливо акцентувати увагу на нудному куточку? Коване крісло представляє собою дуже універсальний предмет меблів, який може виконувати безліч різних функцій в домі.

Это также возможность быть немного смелым и противостоять стереотипам интерьера. В отличие от дивана, где основное внимание уделяется обеспечению комфорта для толпы, выбор кресла позволяет поставить свои предпочтения на первое место и в центре всего пространства. Лучше всего, если вы экспериментируете с цветом, рисунком или формой, кресло - это отличное место для отдыха.

Металеве крісло та диван має ряд переваг

  • Відновлена деревина і лінійний метал займають центральне місце в самому модному стилі міських лофтів, і особливо добре виглядають в обідньому просторі. Зробіть сміливе заяву з кріслом і диваном з металевими ніжками.
  • Індустріальний стиль може бути функціональним, але він далекий від безликого. М'які меблі з металевими вставками додасть характер всьому простору.
  • Доповніть стиль лофт вінтажними, невимушеними аксесуарами, тканими або плюшевими килимами. Додайте акценти кольору з рослинами в горщиках, подушками для модного відчуття.
Центральне місце в міському лофті займає зовнішній вигляд, створює відчуття відкритого простору. Так що, якщо у вас є вітальня-їдальня або кухня-їдальня з відкритим плануванням, крісла і дивани в брутальній стилістиці лофт точно варті вашої уваги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner