Кошик
63 відгуків

Передпокої

Вітальні в стилі лофт   міський смак життя

Ви хочете створити відкриту планування, тому вирішили купити прихожу в стилі лофт? Таке дизайнерське рішення однозначно наблизить вас до сучасним тенденціям і подарує настрій затишку і простору.

Хол є зоною, яка повинна бути настільки ж функціональною, наскільки і стильною.  Все це необхідно для того, щоб вона могла з'єднуватися з вашим будинком з точки зору дизайну, створювати образ життя і забезпечувати практичність. Вітальні в стилі лофт допоможуть створити ідеальне простір, де немає нічого зайвого, але є можливість проявити свою творчість.

Передпокій та стиль лофт. Чи варто пробувати?

Плани передпокої не обмежуються конкретним дизайн-проектом. Чого слід уникати - це створення лабіринту. Коридор, що веде в будинок, повинен відчуватися і не бути просто безликим. Якщо ви хочете створити привабливу обстановку, яка задає тон для іншої частини вашого будинку – передпокій лофт стане компромісом між застарілою класикою і ультрасучасним. Це відмінний спосіб поєднати інтер'єр з екстер'єром і розмити межі між внутрішнім і зовнішнім простором.

Якщо ви катуєте самостійно обставляти нерухомість, постарайтеся, щоб коридор був як можна більш простим і практичним. Отже, які ж переваги надає меблі в прихожу в стилі лофт:

  • Якщо у вас є гарне кількість природного світла, то чому б не створити ефект камерності. Поєднуйте тепле світло спільно з холодними і брутальними тонами лофту.
  • Якщо ви обмежені кількістю природного освітлення, меблі в пастельних відтінках наповнить приміщення затишком і відчуттям нестачі тепла. Ці кольори миттєво перетворять безлике простір в більш гармонійне і м'яке. Ви можете вибрати відтінки, такі як персик, кремовий, рожевий – з ними ви збираєтеся привнести трохи різноманітності та індивідуальності.
Відкрите планування є синонімом для лофту. Цей простий дизайнерський трюк надає холу просторий вид, незважаючи на можливість того, що тут може бути не так багато місця. Вибирайте гарнітури простої геометричної форми з мінімальною кількістю деталей. Завжди можна розставити відсутні акценти у вигляді вазона квітів, картин і кольорових килимків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner