Кошик
46 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
1 2 ... 5

Столи і стільці: поради щодо вибору ідеального меблевого набору


Бажаєте купити стіл? А як же стільці, адже вони повинні поєднуватися разом? При виборі меблів для всього будинку, також пам'ятаєте про столи і стільці, тому що вони є меблями, незамінною для демонстрації вашого стилю. Сьогодні вибір відповідних столів і стільців відходить у минуле, і тенденція полягає в комбінуванні різних моделей.

Наш інтернет-магазин столів здивує вас різноманітністю моделей і стилів, пропонуючи розсувні і трансформовані столи, круглі або прямокутні, вузькі і довгі, сучасні, в склі, для офісу, вітальні і ряд неймовірно красивих стільців для кожної кімнати.

Як купити стіл і стілець і не помилитися з вибором?


Кращим обіднім столом буде той, який має міцну конструкцію, вписується в ваш простір і має стиль. Є деякі основні чинники, які ви повинні враховувати при виборі оптимального варіанта:

По-перше, будьте обережні і не піддавайтеся тенденціям. Столи повинні прослужити як мінімум п'ять-десять років. Якщо ви оберете щось занадто дивне, з дуже великою кількістю деталей, то одного разу такий формат просто вийде з моди. Тримайте ближче до більш простим і лаконічним варіантів.
Не тільки ціна на столи повинна бути вирішальною. Поряд з доступністю і непідвладним часу стилем, важливо думати про зручність. Подумайте про те, як це - сидіти за одним з таких столів, чи буде він зручний протягом тривалого часу.
Для того, щоб створити гарну їдальню, вам дійсно потрібно розглянути кожну грань вашого вибору належним чином, і під цим ми маємо на увазі, що ваші стільці так само важливі, як і ваш стіл:

1. Скільки людей буде сидіти за ним?

Гарне емпіричне правило - подумайте про те, скільки людей буде з'їдати за столом кожен день, і додайте ще два стільці, для потенційних гостей.

2. Яка форма столу у вас є?

Обраний вами стиль столу буде безпосередньо впливати на те, які стільці будуть гармонійно виглядати. Наприклад, ви виявите, що круглі столи можуть вміщати набагато ширші сидіння, і навіть високі спинки будуть добре працювати, в той час як більш незграбні конструкції часто вимагають компактних стільців.

3. Простір, в якому розташовується обідній стіл, має природним чином впливати на обрані вами стільці. Наприклад, якщо у вас високий стіл в сучасній кухні, ви можете віддати перевагу кілька високих барних стільців. У той час як, якщо ваш стіл знаходиться в кімнаті з відкритим плануванням, вам знадобляться стільці, які будуть відповідати обраному вами дивану та інших декоративних штрихами!