Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Безкоштовна адресна доставка по всій Україні |
Пуф приліжковий Спліт
Матеріал:
- каркас - метал,
- сиденье - кожзам.
Габаритні розміри:
- для ліжок довжиною 1800 мм (ДхГхВ): 1750 мм, 370 мм, 450 мм;
- для ліжок довжиною 1600 мм (ДхГхВ): 1550 мм, 370 мм, 450 мм;
- для ліжок довжиною 1400 мм (ДхГхВ): 1350 мм, 370 мм, 450 мм;
- для ліжок довжиною 1200 мм (ДхГхВ): 1150 мм, 370 мм, 450 мм.
Колір покриття металу:
- білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний без доплат;
- чорне срібло, чорне золото, чорна мідь, біле срібло, білий оксамит + 100 грн;
- бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото + 150 грн.
Глянець:

Матовий:

Увага! У зв'язку з технологічними особливостями виробництва меблів і колірної передачі монітора реальні кольори виробів можуть незначною мірою відрізнятися від кольорів, зазначених на сайті.
Колірна гамма оббивки сидіння:
Кожзам Родео

Кожзам Флай

Увага! У зв'язку з технологічними особливостями виробництва меблів і колірної передачі монітора реальні кольори виробів можуть незначною мірою відрізнятися від кольорів, зазначених на сайті.
За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера
Також пропонуємо Вам ознайомитися з іншими моделями пуфів
|
Купуючи товар у нас, Вам гарантовані:
|

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | кований метал |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина пуфа | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 4 740 ₴











