Кошик
46 відгуків

Стільці

1 2

Вибираємо обідні стільці в домашній інтер'єр

Їдальня часто є предметом гордості для тих, кому подобається запрошувати гостей на вечерю. І головне завдання - це можливість зручно розмістити всіх. Пропонуємо вам купити стільці на кухню, які будуть гідно вписується у формат їдальні і дарувати естетичне задоволення.

Стільці до обіднього столу підбираються в певній послідовності:

  • Знайдіть стільці, які підійдуть до вашого простору.
  • Розмір стільців в обідній кімнаті досить великий, так як вони повинні ідеально підходити до вашого столу і дарувати комфорт.
  • Перш ніж купити стільці, відміряйте кімнату, в яку ви поставите, а також стіл. Вам потрібно буде врахувати як в ширину, так і висоту.

При цьому слід пам'ятати, що столові стільці складають близько 45 см від підлоги до сидіння, а типовий стіл - близько 80 см у висоту. Варто дотримуватися вимірювань, щоб забезпечити достатньо місця для ніг.

Якщо ваш стіл не пропорційного розміру або форми, то правило полягає в тому, що вам потрібно принаймні 15 см між кожним стільцем для відстані між гостями. І вам потрібно залишити 90 см між стільцями і стінами чи іншої меблями в їдальні.

Стільці до обіднього столу: матеріал виробу

Стільці для їдальні поставляються з різних матеріалів, тому можуть виникнути труднощі в підборі стилю:

  • Дерев'яні обідні стільці

Дерев'яні обідні стільці ідеально підходять для будинку з класичним і більш сучасним зовнішнім виглядом, особливо якщо вони оточені іншої дерев'яної меблями. Таке рішення широко затребуване, завдяки солідному дизайну і довговічності. Ви можете підібрати модель з підлокітниками, твердим сидінням/спинкою або навпаки м'якими, залежно від того, якою ви хочете бачити свою їдальню.

  • Металевий стілець

З іншого боку, металеві обідні стільці мають сучасний вигляд, тому вони можуть модернізувати будь-який простір. Крім того, вони, як правило, легкі, тому їх можна легко підібрати і помістити в іншу кімнату або навіть на вулицю, коли це необхідно. Їх легко утримувати в чистоті, так як ви можете просто протерти металеву поверхню, щоб подбати про пролитої рідини.

Після того, як ви виберете стільці відповідного розміру і матеріалу, зосередьтеся на дизайні. Це означає, що потрібно звертати увагу на кольори та візерунки, які найкраще підходять для вашого будинку. Якщо велика частина вашої меблів і стін в нейтральних кольорах, ви можете вибрати бежевий, білий або світло-коричневий колір стела для вашої їдальні. Звичайно ж, не варто нехтувати яскравими відтінками, які розбавлять нудний інтер'єр.