Кошик
46 відгуків

Обідні столи

1 2 3

Обідній стіл з дерева. У чому його популярність?

Добре спроектована їдальня може стати центром вашого будинку. Зірка цього простору - це, по суті, обідній стіл з масиву. Вони дуже функціональні і їх універсальний стиль гармонійно вписується в інтер'єр. Від розміру та форми до типу матеріалу, є різні аспекти, про які варто подумати, перш ніж вибрати стіл для свого будинку.

Вибираємо дерев'яний обідній стіл

Дерев'яні меблі не примха - цей матеріал використовувався в меблевому будівництві з покоління в покоління і пропонує позачасовий дизайн. ТОП причин, чому варто купити стіл з натурального дерева:

1.  Якості і тільки якість!

Міцність і довговічність дерев'яних меблів складно заперечувати. , Меблі з масиву дерева служить десятиліття і гарантує довговічність.  Це забезпечує неймовірне співвідношення ціни і якості.

Стіл обідній - це також сімейний вибір, особливо для сімей з дітьми. Дерево зі спеціальним просоченням протистоїть подряпин, навантаженні і витримує регулярне використання.

2.  Універсальність

Розкладний обідній стіл може трансформувати настрій кімнати або всього будинку і добре виглядає в будь-якому дизайні лофт, сільському, традиційному, сучасному і т. д.  При необхідності можливо розкласти стільницю і розмістити всіх гостей. В зібраному вигляді стіл економить простір.

4. Різноманітність дизайнерських рішень

Обеденный стол из дерева – это не что-то скучное, а наоборот, более солидное. Мы предлагаем широкий выбор мебели для столовой из натурального дерева. Мы можем гарантировать, что вы сможете найти цвет из нашего выбора вариантов отделки.

Не существует такого пространства, которое не соответствовало бы теплу и богатству деревянной мебели. Прежде всего, дерево предлагает уникальное сочетание эстетики и структурной целостности на долгие годы.

Розмір вашої обідньої кімнати дійсно має значення при виборі форми вашого столу. Якщо у вас мало місця, то обідній стіл на 4 персони або круглий обідній стіл не дадуть простору виглядати тісним. Ви також можете вибрати обідній стіл трикутної форми. Залежно від розміщення і розмірів він може вмістити до 6 осіб. Прямокутні, овальні або круглі обідні столи ідеально підходять для більш формальних приміщень, останні краще підходять для класичних стилів.